| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 480ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Product Name | OEM Reusable Round Beer Holder Cooler Hdpe Hard Plastic 6.4cm X 1.5cm |
|---|---|
| Size | 6.4*1.5cm |
| Volum | 45ml |
| Usage | Beer,wine Can Cooler Holder |
| Material | HDPE+cooling Gel SAP |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | White Container With Colorful Gel |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Weight | 505ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 21*11.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Reusable Long Lasting Cold Freezer Packs For Cooler, Lunch Bags, Cooler Backpacks |
|---|---|
| Size | 22.5*13.5cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | HDPE |