| Size | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 17.3*9.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 29*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |