| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Water Filled Ice Packs Freezer Cooler Brick Ice Cooling Packs For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 18*10.5*3cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 450ml |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 18x18 |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Color | Light Blue,blue,dark Blue;can Be Customized |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Product Name | Cool Bag Lunch Ice Packs ,Freezer Gel Pack For Cooler Bags , Lunch Box |
|---|---|
| Size | 125x125x12mm Or Customized |
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Reusable Long Lasting Cold Freezer Packs For Cooler, Lunch Bags, Cooler Backpacks |
|---|---|
| Size | 22.5*13.5cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | SAP + Purified Water |
| Type | Thermal |
| Size | 245*145*15mm |
|---|---|
| Weight | 390g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
|---|---|
| Capacity | 1L |
| Weight | 1 Lbs |
| Temperature | 0°C, -5℃, -10℃, -15℃, -20℃, -25℃ |
| Color | White |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |