| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 36*22*25cm |
| Inter Size For EPP Box | 47*31*36.5cm |
| Capacity For EPP Box | 19.8L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | Food Approved Empty HDPE Extra Large Ice Brick Cooler Bottle Maker |
|---|---|
| Size | Customized |
| Capacity | Customized |
| Outer Material | Food Grade HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 23*17*17cm |
| Inter Size For EPP Box | 21*14*14cm |
| Capacity For EPP Box | 4 L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 23*17*17cm |
| Inter Size For EPP Box | 21*14*14cm |
| Capacity For EPP Box | 4 L |
| Outer Material | Oxford Fabric |