| Type | Ice Cream Box |
|---|---|
| Outer Size | 47.5*33*37.5CM |
| Capacity | 24L |
| Used For | Ice Cream Transportation |
| Accessories | Gel Packs |
| Product Name | PCM Phase Change Material Reusable Eutectic Cold Plate With Various Application |
|---|---|
| Size | 24.5*24.5*2.5cm Or Customized |
| Capacity | 1200ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 122*69*80 Cm |
| Inner Size | 109*56*66 Cm |
| Internal Volume | 402 L |
| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |