| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |