| Size | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Weight | 2900g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 35*22*3CM |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |