| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Product Name | High Quality 52*18*2 Cm Large Cooler Ice Cool Pack Plastic For Fridge |
|---|---|
| Size | 52*18*2cm |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue |
| Size | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel / SAP / CMC / PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Weight | 3000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Weight | 3000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 52*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 2500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP OR CMC OR PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Size | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |