| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 25*15*3.5CM |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Size | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Phase Change Material |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |