| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 17.5*11.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 180g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | 200ML Reusable Freezer Packs Bpa Free Cold Ice Packs Food Grade |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.4cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 200ML Capacity Reusable Freezer Packs Bpa Free Food Grade SGS Certificates |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |