| Size | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Weight | 90g,90g,50g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Product Name | HDPE Super Mini Insulated Beer Can Cooler Holder With Rubber Ring |
|---|---|
| Size | 6.4*1.5cm,45ml |
| Type | Insulated |
| Usage | Beer |
| Material | HDPE+cooling Gel SAP |
| Size | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Weight | 90g,90g,50g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Product Name | Wholesale 6.4*1.5cm Mini BPA Free Round Cold Gel Ice Pack Holder For Beer Cooler |
|---|---|
| Size | 6.4*1.5cm,45ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Beer,Wine,Beverage |
| Outer Material | HDPE |