| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
|---|---|
| Design | Durable |
| Safety | Non-toxic And BPA Free |
| Capacity | 1.2L |
| Temperature | 0°C, -5℃, -10℃, -15℃, -20℃, -25℃ |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Design | Slim And Lightweight |
|---|---|
| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
| Color | White |
| Weight | 2 Lbs |
| Durability | Reusable |