| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Professional Healthy Ultra Thin Ice Pack HDPE Outer Material For Food Storage |
|---|---|
| Size | 15*10*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Weight | 290g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Type | Breast Milk Insurance Backpack |
|---|---|
| Material | Thermal |
| Ice Pack | HDPE Food Grade Plastic |
| Feature | Eco-friendly |
| Brand Name | JS |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 35*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |