| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 320 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 29*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 36*21*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 52*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 2500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP OR CMC OR PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Weight | 3000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |