| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 20*12*2cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | White Blue |
| Size | 35*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | Hard Shell HDPE Material Plastic |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Product Name | Portable Medical Cooler Bag With Insulin Pen Carrying Case Protective Ice Brick For Diabetes |
|---|---|
| Size | 17.5*7*4cm |
| Volum | 300g |
| Usage | Insulin,vaccine,medicine Cooler |
| Material | HDPE+SAP/CMC/PCM |