| Size | 32*11*2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 22*14*2cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | 200ML Wave Shape Portable Reusable Cool Slim Lunch Gel Ice Pack For Thermal Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |
| Size | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 760g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 18.5*17.5*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Product Name | Ice Substitute Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs Repellent Set For Food Container |
|---|---|
| Size | 20*13*1.5cm |
| Capacity | 300ML |
| Outer Material | BPA Free Reusable Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP OR CMC |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |