| Size | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 320g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 20*12*2cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 2.4 Ounces |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 25.8*19.2*3.8cm; 20*16.6*3.8cm; 15.7*10.3*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 1000g, 750g, 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Pcm |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Weight | 500 Ml / 350ml / 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 19*7*1cm Or Custom |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel / SAP / CMC / PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized |