| Size | 25*20*1cm;18.3*11.2*1.6cm;19*12.5*1cm;can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade Hard Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Gel |
| Colors | White With Blue Gel Inside |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Product Name | Transport 100ml Round Plastic Ice Box Beer Cooler Holder Gel Pack For Kinds Of Bag |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Red / Blue / Yellow / Pink / Purple |
| Size | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Safe HDPE Solid Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Can Be Customized |