| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | SAP CMC PCM |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 17.5*11.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 180g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Size | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Weight | 430g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Pcm |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Food Grade Rigid Plastic Reusable Ultra Thin Gel Ice Packs Lunch Box Freezer Pack |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |