| Size | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Food Breast Milk Cold Pack Cool Bag Ice Packs Plastic Nylon Reusable |
|---|---|
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Capacity | 250ml,500ml |
| Outer Material | Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Size | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Weight | 2900g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 16.5*10.2*3cm;19.5*12*3cm19.5*17.2*3cm;23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g;450g;750g;1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |