| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Weight | 390g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Weight | 160g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm,650ml |
|---|---|
| Type | Thermal |
| Color | RED BLUE YELLOW |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquid | SAP Or CMC |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |