| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Weight | 90g,90g,50g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Transport 100ml Round Plastic Ice Box Beer Cooler Holder Gel Pack For Kinds |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 18*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Food Grade Injection Water Plastic Ice Gel Block Freezer Ice Brick For Cooling Beer |
|---|---|
| Size | 21*10*5.2cm |
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |