| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm /pcs |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White Red Yellow Blue |
| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Product Name | Customize Ice Substitute Freezer Cooler Ice Pack Ice Brick For Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Phase Change Material |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Product Name | Portable Food Storage Wine Bottle Beer Holder Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Size | 7.5*2.5cm,80ml |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 550g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |