| Size | 35*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 26.5*9.7*4.2cm Or Customized |
|---|---|
| Capacity | 650ml |
| Type | Thermal |
| Color | RED BLUE YELLOW |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Customize Ice Substitute Freezer Cooler Ice Pack Ice Brick For Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Custom Large Hard Reusable Portable Refrigerator Can Drink Cooler Brick For Beer |
|---|---|
| Size | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Usage | Beer,wine Can Cooler Holder |
| Material | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Size | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Product Name | 200ML Wave Shape Cool Bag Ice Packs Reusable Ice Gel Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |