| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Weight | 290g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |
| Size | 12.3*5.9*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 175g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Product Name | Environment Friendly Insulated Thermal Cooler Ice Packs Frozen Gel Packs |
|---|---|
| Size | 25*20*1cm |
| Capacity | 300ml |
| Material | HDPE+SAP/CMC |
| Type | Insulated,thermal |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Two Hole Reusable Ice Packs For Coolers , Nontoxic Cool Bag Ice Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |