| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Product Name | High Quality 52*18*2 Cm Large Cooler Ice Cool Pack Plastic For Fridge |
|---|---|
| Size | 52*18*2cm |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue |
| Size | 20*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 80g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 10*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 17.5*11.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 180g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Product Name | Reusable Hard Type Cool Bag Ice Packs Plastic Gel Freezer Blocks For Food Storage |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Product Name | Plastic Food Grade Freezer Round Shape Beer Holder Gel Ice Brick Pack For Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | White Container With Colorful Gel |
| Colors | Blue , Can Be Customized |