| Product Name | Promotional Portable Gift Gel Cool Bag Ice Packs Lunch Cold Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Design | Slim And Lightweight |
|---|---|
| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
| Color | White |
| Weight | 2 Lbs |
| Durability | Reusable |
| Product Name | Factory Custom High Quality Flat Ice Cooler Brick Lunch Cooler Ice Pack With Snowflake |
|---|---|
| Size | 16*11*2cm Or Customized |
| Capacity | 300ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Product Name | Cheapest Promotional Portable Gift Gel Ice Lunch Cold Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Portable Medical Cooler Bag With Insulin Pen Carrying Case Protective Ice Brick For Diabetes |
|---|---|
| Size | 17.5*7*4cm |
| Volum | 300g |
| Usage | Insulin,vaccine,medicine Cooler |
| Material | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 110g |
| Outer Material | Food Grade Hard Shell Hdpe |
| Inside Liqulid | Powder |
| Type | Thermal |
| Product Name | Reusable Cute Beer Cool Bag Ice Packs Pe Plastic Gel Filled Ice Packs |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 38.2*38.2*38.2cm |
| Capacity | 27L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Size | Diameter :21.5cm, Thickness:2.5cm |
|---|---|
| Weight | 730g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | HEATING GEL |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Product Name | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim Reusable Cooling Food Gel Ice Pack For Kids Lunch |
|---|---|
| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |