| Product Name | Super Absorbent Polymer Cool Bag Ice Packs Freezer Cold Packs 200ML |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Product Name | FDA Approved Plastic Instant Cool Bag Ice Packs Freezer Blocks Ice Brick 200Ml |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Factory Customize Oxford Fabric Material Medical Cooler Boxes With VIP Panel |
|---|---|
| External Dimension | 47*31*36.5cm |
| Internal Dimension | 36*22*25cm |
| Capacity | 19.8L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | FDA Plastic Instant Reusable Bag Ice Cool Pack For Food Storage For Camping And Picnic |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Non Toxic Eco Friendly Insulated Ultra Thin Ice Packs With Cooling Gel For Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm |
| Capacity | 200ml |
| Material | PE+SAP/CMC |
| Type | Insulated |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Product Name | Customize Portable 4L Small Vaccine Carrier Box For 2-8 C Storage |
|---|---|
| External Dimension | 23*17*17cm |
| Internal Dimension | 21*14*14cm |
| Capacity | 4L |
| Weight | 1kg |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Product Name | Plastic Eutectic Cold Plates Ice Brick For Food Long Time Transport |
|---|---|
| Size | 16.3*9.5*3.8 Cm |
| Capacity | 400ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |