| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 35*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | Hard Shell HDPE Material Plastic |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 8*7.5*2CM |
|---|---|
| Weight | 85g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red, Blue |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 22*15*15cmcm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 100g |
| Inside | 600ml Ice Brick |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Weight | 430g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Pcm |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |