| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | 350g Hard Shell Plastic Picnic Cool Bag Ice Packs Freezer Ice Bricks |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Size | 22*11*1.8cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | High Quality HDPE Plastic 600g Gel Ice Bricks Cooling For Food And Drink |
|---|---|
| Size | 21.8*15*3cm |
| Weight | 600g |
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Color | Accept Custom |
| Size | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 25.8*19.2*3.8cm; 20*16.6*3.8cm; 15.7*10.3*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 1000g, 750g, 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 550g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 35*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Product Name | Plastic Eutectic Cold Plates Ice Brick For Food Long Time Transport |
|---|---|
| Size | 16.3*9.5*3.8 Cm |
| Capacity | 400ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |