| Size | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 550g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | 200ML Wave Shape Cool Bag Ice Packs Reusable Ice Gel Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |
| Size | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Safe HDPE Solid Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Non Caustic Picnic Reusable Eutectic Cold Plates Cooler Ice Block For Freezing |
|---|---|
| Dimension | 14.3*7.7*3.8cm,17.3*9.6*3.8cm,21*11.6*3.8cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | Yes |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Custom Hard Plastic Gel Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks For Transport |
|---|---|
| Size | 17*11*1cm Or Customized |
| Capacity | 180ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |