| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Red / Blue / Yellow / Pink / Purple |
| Size | 35*22*3 Cm |
|---|---|
| Weight | 1800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 230g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 380g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 230g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 480g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |