| Size | 16.5*10.2*3cm;19.5*12*3cm19.5*17.2*3cm;23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g;450g;750g;1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 36*21*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | SAP |
| Colors | Blue , White |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | OEM 220ml Bpa Free Hard Plastic Gel Cooler Box Blue Ice Cold Pack For Kids Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Size | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Breast Milk Ice Brick |
| Outer Material Of Ice Brick | Food Grade HDPE |
| Inner Material Of Ice Brick | Cooling Gel |
| Size | 34.5*15.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 15*10*2cm /pcs |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |