| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | Cooling SAP |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Product Name | Hard Plastic Reusable Freezer Eutectic Cooler Ice Pack PCM Phase Change Material |
|---|---|
| Size | 25*20*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 1000ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 280g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |