| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade PP |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 31x11x2cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade PP |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 13x3cm |
|---|---|
| Weight | 280g |
| Outer Material | Food Grade PP |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |