| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade PP |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade PP |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 40x26x4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |