| Product Name | Insulin Pen Cooler Pocket Size Medical Bag For Daily Medication Storage |
|---|---|
| Size | 17.1*3.3*1.8cm, 18.9*4.8*3.2cm, 17.3*6.4*4.1cm |
| Capacity | 60ml,150ml,290ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 35*15*3.5cm 19*15*1.8cm 25*15*1.5cm 25*15*3.5cm 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 35x22x3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 18*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 22*14*2cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell, BPA Free |
| Inside Liquild | SAP Gel - 0 Degrees |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |