| Size | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Product Name | Hard Plastic Reusable Freezer Eutectic Cooler Ice Pack PCM Phase Change Material |
|---|---|
| Size | 25*20*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 1000ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 32.5*22.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 20*18*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Weight | 3000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |