| Size | 17.3*9.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 19*12*2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell - BPA Free |
| Inside Liqulid | Non-toxic Cooling Gel |
| Type | Keep Food Cold And Fresh |
| Packing Type | Carton |
| Size | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 20*18*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | Diameter :21.5cm, Thickness:2.5cm |
|---|---|
| Weight | 730g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Phase Change Material |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |