| Size | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 29*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 38.5*29*2cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP / CMC / PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 52*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 2500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP OR CMC OR PCM |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White Container With Blue Gel, Also Can Be Customized |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 43.8*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer / Phase Change Materil |
| Colors | Blue |
| Size | 40*26*4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Can Be Customized |