| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 21*11.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell - BPA Free |
| Inside Liqulid | Non-toxic Cooling Gel |
| Type | Keep Food Cold And Fresh |
| Packing Type | Carton |
| Product Name | Non Toxic Plastic Food Grade Beer Holder Cooler SAP / CMC Inner Material |
|---|---|
| Size | 7.5*2.5cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Non - Toxic Cold Chain Eutectic Cold Plates Reusable Block For Frozen Food |
|---|---|
| Size | 26.8*3.8cm,1500ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food,fruit,cold Dishes |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Cooler Reusable PCM Ice Pack Long Lasting Freezer Packs |
|---|---|
| Size | 18*18cm |
| Capacity | 450ml |
| Outer Material | Aluminum Foil |
| Inner Material | PCM |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell - BPA Free |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |