| Size | 35*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Weight | 1600g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer Sap |
| Colors | Blue Color, Can Customize |
| Weight | 2.2 Lbs |
|---|---|
| Size | Large |
| Name | Large Cooler Ice Packs |
| Durability | Reusable |
| Color | White |
| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
|---|---|
| Capacity | 1L |
| Weight | 1 Lbs |
| Temperature | 0°C, -5℃, -10℃, -15℃, -20℃, -25℃ |
| Color | White |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Product Name | Factory Custom High Quality Flat Ice Cooler Brick Lunch Cooler Ice Pack With Snowflake |
|---|---|
| Size | 16*11*2cm Or Customized |
| Capacity | 300ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Size | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | SAP CMC PCM |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | SAP CMC PCM |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |