| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 230g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 25*20*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 25*20*1cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Customize Food Approve HDPE Plastic Water Cooler For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | SAP |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | Diameter:2.5cm Length:20cm |
|---|---|
| Weight | 80g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Portable Reusable Nylon Cooler PCM Gel Ice Packs For Food Fresh |
|---|---|
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Capacity | 250ml,500ml |
| Outer Material | Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Product Name | 2C - 8C Durable High Efficient Frozen Medical Gel Ice Pack Cooler For Medicine |
|---|---|
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Capacity | 250ml,500ml |
| Outer Material | Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - Super Absorbent Polymer |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |