| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1038g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Phase Change Material |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 10*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue , Red , Pink, Purple , Customized |
| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Grey, Can Be Customized |
| Size | 7*7*1.4cm |
|---|---|
| Weight | 45g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, Carboxyl Methyl Cellulose |
| Colors | Blue , Red , Pink , Customized |