| Size | 19*12*2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell - BPA Free |
| Inside Liqulid | Non-toxic Cooling Gel |
| Type | Keep Food Cold And Fresh |
| Packing Type | Carton |
| Size | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell, BPA Free |
| Inside Liquild | SAP Gel - 0 Degrees |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Product Name | Custom Shape 400ml HDPE Hard Plastic Eutectic Cold Pack Cooler Freezer Ice Block |
|---|---|
| Size | 17*9*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 400ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Size | 3.5 X 3.5 Inches |
|---|---|
| Weight | 4 Ounces |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | SAP CMC PCM |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |