| Product Name | -22C Large Ice Bricks Phase Change Material Plastic Eutectic Cold Plate For Freezing |
|---|---|
| Size | 30*20*2cm Or Customized |
| Capacity | 1000ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | PCM Phase Change Material |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 35*22*3CM |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 25x20x3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Hard Plastic Cooler Ice Brick 25*15*3.5cm 1000ml For Cooler Box |
|---|---|
| Size | 25*15*3.5cm Or Customized |
| Capacity | 1000ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | PCM Phase Change Material |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |