| Size | 18*13*3cm |
|---|---|
| Weight | 450g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | Cooling SAP |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 22*14*2cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 17.2*11.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm;12.2*12.2*1.4cm;13.3*12.7*1.3cm |
| Weight | 130g;180g;160g |
| Color | Can Be Customized |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 220g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |