| Size | 16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | BPA Free Food Storage Long Lasting Ice Packs Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Hard Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Food Grade Rigid Plastic Reusable Ice Blocks , Cool Bag Ice Packs For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Weight | 500 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Weight | Custom |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |