| Size | 19*12*2cm |
|---|---|
| Capacity | 270ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Product Name | OEM Plastic Colorful 400g Air Cooler Fan Ice Pack For Summer Cooling |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capacity | 400ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 10*5*1cm |
|---|---|
| Weight | 50g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Product Name | Food Grade HDPE Plastic 400ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capacity | 400ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Food Grade HDPE Plastic 400ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capacity | 400ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |