| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Inside Liquild | White Container With Colorful Gel |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 29*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 550g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 550g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |